TOBB 2018 YILI EĞİTİM YARDIMI

13 Kasım 2018

TOBB 2018 YILI EĞİTİM YARDIMI

Tosya Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) katkılarıyla her sene olduğu gibi bu sene de ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık bot ve kaban yardımında bulundu.   

         Tosya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin EKŞİ, ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılan bot ve kabanlarla ilgili olarak yaptığı açıklamasında; Odamız üyesi iş yerlerinden model, malzeme ve kalite bakımından değerlendirilerek 500 adet kışlık bot ve 400 adet kaban alınmıştır.

         İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden öğrenci sayılarını tespit edip, İlçedeki tüm ilkokul, ortaokul ve liselerde bulunan öğrencilerin sayıları ile orantılı olarak tespit edecekleri ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılması için Oda Genel Sekreterimiz tarafından tutanakla bizzat Okul Müdürlüklerine teslim edildi.

          Buradan önemli katkılarından dolayı başta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne ve bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Geleceğimizi temsil eden kıymetli öğrencilerimize böyle bir yardımda bulunabilmekten dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Tüm öğrencilerimiz bot ve kabanları iyi günlerde kullanmalarını diliyorum’ diyerek açıklamada bulundu.