TOSYA’ DA DEVLET YARDIMLARI KONULU TOPLANTI YAPILDI

05 Şubat 2019

TOSYA’ DA DEVLET YARDIMLARI KONULU TOPLANTI YAPILDI

 

 

 

 

 

TOSYA’ DA DEVLET YARDIMLARI KONULU TOPLANTI YAPILDI

          Tosya Ticaret ve Sanayi Odası, Tosya Belediyesi ve Kastamonu Üniversitesi işbirliğinde Tosya’ daki sanayici ve işadamları bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya Kastamonu Milletvekilleri Hakkı KÖYLÜ ile Metin ÇELİK katıldı.

          Tosya Doğramacı Otelde 04 Şubat 2019 Pazartesi Akşamı yapılan toplantıda Kastamonu Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Saim ATEŞ,  Kosgeb Kastamonu İl Müdürü Nevzat EROL, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Genel Sekreteri Serkan GENÇ, İş-Kur Şube Müdürü Fevzi KILIÇ, Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kastamonu İl Koordinatörü Ahmet KUYULU kendi kurumları ile ilgili KOBİ işletmelerine 2019 yılında yürürlükteki destekler hakkında sunum yaptılar. Sunum sonrasında toplantıya katılan sanayici ve iş adamlarımızın sorularına cevap ve bilgi verildi.

           Sonuç bölümünde Tosya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin EKŞİ, Tosya Belediye Başkanı Kazım ŞAHİN, Kastamonu Milletvekillerimiz Hakkı KÖYLÜ ile Metin ÇELİK sorunlar ve çözüm öneriler ile destekler hakkında görüş, yorum ve açıklamalarda bulundular.

           Toplantıyı onurlandıran Milletvekillerimize, Belediye Başkanımıza, Kastamonu Üniversitesi, KOSGEB, KUZKA, İŞKUR, TKDK Kurum yetkililerine bilgilendirmelerinden dolayı, Odamız yöneticilerine, Meslek Kuruluşları temsilci ve üyelerine, Tosya Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Selahattin KAYMAKCI’ ya, Odamız Akademik Danışmanı Doç. Dr. Orhan KANDEMİR' e Tosya Orman İşletme Müdürü Alparslan KADI’ ya, Odamız ve ilçemizden davetimize icabet ederek toplantıya katılan sanayici ve işadamlarımıza teşekkür eder, işlerinde başarılar ve kolaylıklar diler, bol kazançlar temenni ederiz.  

TOSYA TİCARET VE SANAYİ ODASI