TOBB TOSYA TSO MECLİS ÜYELERİNİ BİLGİLENDİRDİ

24 Aralık 2018

TOBB TOSYA TSO MECLİS ÜYELERİNİ BİLGİLENDİRDİ

 

 

 

 

 

 

 

 

TOBB TOSYA TSO MECLİS ÜYELERİNİ BİLGİLENDİRDİ

           Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından; TOBB Sosyal Tesisleri ile TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’ nun da katılarak sohbet ve bilgilendirmelerinin yer aldığı, 21-23 Aralık 2018 tarihlerinde 3 gün süren Oda Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerine Tosya Ticaret ve Sanayi Odası’ nın 17 meclis üyesinden 14 tanesi iştirak etti.

          Seminer kapsamında Odamız meclis üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odaların mevzuatları, uygulamaları verdiği belgeler hakkında bilgilendirildi. Ayrıca Siyasetci, eski TBMM Başkanlığı, Başbakan yardımcılığı, Adalet Bakanlığı görevlerinde bulunmuş Sayın Cemil ÇİÇEK’ in sohbetinin yer aldığı, konusunda üst düzey uzman hocalar tarafından,  protokol kuralları, kişisel gelişim konuları ile Dünya’ da ve Ülkemizde yaşanan ekonomik gelişmeler ve alınabilecek önlemler konusunda bilgilendirme ve sohbetler yapıldı.

            Meclis üyelerimiz seminerde; son derece bilgilendirildiklerini ve keyfle izlediklerini belirtti.

           Tosya Ticaret ve Sanayi Odası olarak, Eğitimi sağlayan başta, Başkan M. Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği yönetim kurulu üyeleri ile eğitime katılan değerli hocalarımıza ve konuşmacılara teşekkür ediyoruz.