TOBB 2016 YILI EĞİTİM YARDIMI

24 Ekim 2016

TOBB 2016 YILI EĞİTİM YARDIMI

 

 

 

 

 

 

 

 

Tosya Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) büyük katkılarıyla her sene olduğu gibi bu sene de ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık bot ve kaban yardımında bulundu.

   Yardımla ilgili düzenlenen programa Tosya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin EKŞİ, Genel Sekreter Necati ABACI oda personeli, okul müdürleri ve öğretmenler katıldılar.

   Tosya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin EKŞİ, ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılan bot ve kabanlarla ilgili olarak yaptığı açıklamasında; ‘İhtiyaç Sahibi öğrencilere dağıtılacak yardımlarla ilgili, ekonomik açıdan ve kalite bakımından en uygun teklifi veren firmalardan bot ve kabanlar temin edildi. Odamız personelinin ortak çalışmalarıyla öğrencilerimize ulaştırılmak üzere hazırlanan yardımların gönderilecekleri okullara göre tasnifleri yapıldı. Tosya ilçemize bağlı köy ve mahallelerimize 600 adet bot 240 adet kaban öğrencilere dağıtıldı. Dağıtımların hangi öğrencilere yapılacağının belirlenmesinde Okul yöneticilerinin önemli katkıları oldu. 

   Buradan önemli katkılarından dolayı başta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne ve bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Geleceğimizi temsil eden kıymetli öğrencilerimize böyle bir yardımda bulunabilmekten dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Tüm öğrencilerimiz bot ve kabanları iyi günlerde kullanmalarını diliyorum’ diyerek açıklamada bulundu.