Şeker Gibi Kredi

29 Nisan 2015

 Şeker Gibi Kredi

Tüccara, Şekerbank’tan Şeker Gibi Kredi
Şekerbank, Tosya Ticaret ve Sanayi Odası ile imzalanan “Taksitli Ticari Kredi” protokolü kapsamında, işletmelere 4 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli 36 aya varan vadelerle kredi seçeneği sunuyor.

Şekerbank Tosya Şubesi ile Tosya Ticaret ve Sanayi Odası arasında “Taksitli Ticari Kredi” protokolü imzalandı. Protokole Şekerbank Karadeniz Bölge Müdürü Süleyman Kutlu ile Tosya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Ekşi imza attı. Protokol ile Tosya Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı olan işletmeler, aylık eşit taksit ödemeli 4 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli 36 aya varan vade seçenekleriyle 300bin liraya kadar olan finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

4 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli kredi

Şekerbank Karadeniz Bölge Müdürü Süleyman Kutlu, “Taksitli Ticari Kredi” protokolünün imza töreninde yaptığı konuşmada, 62 yıldır iyi ve kötü günde Anadolu’daki işletmelerin yanında olduklarını belirterek, “Türkiye’nin kalkınmasında büyük rol oynadığına inandığımız yerel işletmelerin, Şekerbank’ın desteği ile büyümesini ve onların bankası olmayı istiyoruz. Bu doğrultuda hazırladığımız Taksitli Ticari Kredi paketi işletmelere, aylık eşit taksit ödemeli 4 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli olarak 36 aya varan vade seçenekleriyle 300bin TL’ye kadar olan finansman ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunuyoruz” dedi.

Metin Ekşi:”Protokolü tüm üyelerimizle birlikte destekliyoruz”

Tosya Ticaret ve Sanayi Başkanı Metin Ekşi de Şekerbank’ın işletmeler için başlattığı kampanyalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Tosya Ticaret ve Sanayi Odası’nın “Taksitli Ticari Kredi” protokolünü desteklediğini ifade etti. Ekşi, “Üretene finansal destek sağladığı için Şekerbank’ı kutluyorum” dedi.